Dilema

Song of Artist Don Phenom. Check Here the full Lyric of Dilema, a Song of Don Phenom. Do you want to see more lyrics of Don Phenom, check the category page with letter D or visit the artist page with all lyrics of Don Phenom!

Check all Lyrics of Don Phenom:

Don Phenom – Dilema

Ronela:]
Diku t’kom pa
Un t’njoh dhe me par
Ti m’ke zhvesh me sy
M’ke bo si t’marr
Se asnjo s’e din
Nuk po bojna gabim
Nuk po bojna gabim
Kom nji tjeter
Du nji tjeter
Sa kom dasht me t’shkru
Se ti je dashni e vejter
Veç ti m’don sa t’du
T’kom pa rastesisht
Kom mendu se don prap
Ose gabimisht
disa miq na kan bo bashk  [Don Phenom:]
Aa lidhja jon o veç sekret
Ti je femer shum e nxet
Shum sexy, je perfekt
Duet me fol me marifet
Je e nxont jam I nxon
E me dal fjal zemer ke me lon nom
Shum t’kan fiksim
po kurr s’munden me te arrit
se meshkujt çohen n’kom
sa her ec ti nrrugic
Kurxho s’boj per ty zemer ti je embelsin
I’m addicted ti je love
Baby ti je kokain
Ti je kokakin baby
ti je kokain
po ma shum se femra jeme
ti po m’kerkon llogari
Ka po dal e ka po shkoj
Mos kom tjeter ne n’makin
Ha c’mon baby what you mean?  [Ronela:]
Se un me ty ha
Ti me tjeter ha
Melodi
Fajin t’dyt do e ndajm
Un me ty, ti me tjeter
Nji kujtim
Vetem me ty e ndaj  [Don Phenom & Ronela:]
Don ti e don ti e don ti e don
Bon ça po don se ti vet m’provokon
Don ti e don ti e don ti e don
Bon ça po don se ti vet provokon  [Don Phenom:]
Snapchat tu fol me femra apet
Un tkerkoj falje qe jom shum djali keq
Po ke diçka qe nuk muna me harru
Po edhe sot a kena shanc me u taku  [Ronela:]
Akomaun se dija
Se mu ka hup vetdija
A munesh dot?
Hajt edhe sot  Se un me ty, ti me tjeter
Melodi
Fajin tdyt do e ndajm
Un me ty, ti me tjeter
Nji kujtim
Vetem me ty e mbaj  [Ronela & Don Phenom x2:]
Don ti e don ti e don ti e don
Bon ça po don se ti vet provokon 

Copyright © lyrics.ph - All rights reserved.