Shiu im

Song of Artist Miriam Cani. Check Here the full Lyric of Shiu im, a Song of Miriam Cani. Do you want to see more lyrics of Miriam Cani, check the category page with letter M or visit the artist page with all lyrics of Miriam Cani!

Check all Lyrics of Miriam Cani:

Miriam Cani – Shiu im

Nuk kam asnje re, dielli pervelon
Buzet me jane thare, ti vetem me sheron
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
Me mbulo si nje ujvar, beje si dikur
Uji ne sahare, yeah akull mbi lekure
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
‘Te dua’ me thoje, dhe nuk e di pse nuk te besova
Te lutem riktheje shiun tim, me furi Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron Nuk me mjafton nje lume, nuk me mjafton nje det
Je vetem ti dhurimi qe me kthen ne jete
Une e di sa etje kam per ty (ooo..)
E mbaj mend kur ishim nje
Pa ty zemer jam asgje
Pa ty digjem behem zjarr (Me shuaj, me shuaj)
‘Te dua’ me thoje, dhe nuk e di pse nuk te besova
Te lutem, riktheje shiun tim me furi Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron Come on bring it down ne kte moment
Come on bring it down ne kte moment
Jepi ti nje fjale ne kte moment
Come on bring the rain, come on bring the rain
Come on bring the rain, come on bring the rain
Come on bring the rain, come on bring the rain Dua ty te ndjej
Dua ty te gjej
Une ty te ndjej
Ne çdo pike te ndjej Ne çdo pike te ndjeej
Le te bjere, pergjithmone
Le te bjere i lire, jam shkretetire nuk me mjafton
Le te bjere, pergjithmone
Je vetem ti, i vetmi shi qe me sheron Come on bring it down ne kte moment
Come on bring it down ne kte moment
Jepi ti nje fjale ne kte moment
Come on bring the rain, come on bring the rain 

Copyright © lyrics.ph - All rights reserved.