Ndarja

Song of Artist Soni Malaj. Check Here the full Lyric of Ndarja, a Song of Soni Malaj. Do you want to see more lyrics of Soni Malaj, check the category page with letter S or visit the artist page with all lyrics of Soni Malaj!

Check all Lyrics of Soni Malaj:

Soni Malaj – Ndarja

Shpirti me thyhet kur shoh ate shikim
syte flasin vete per ndjenjen qe ke ne shpirt
lotet ne sy s’te jane thare
i fsheh per te mos i pare
erdhi koha per tu ndare
per tu ndare…
per tu ndare… Duro zemer ti mos qaj
me jep force qe lotet dot ti mbaj
me puth me flit ngadale
sic di zemer vetem ti
ndarja eshte shume e rende
vret zemren dhe ha ndonje shpirt
me puth me flit ngadale
sic di zemer vetem ti 

Copyright © lyrics.ph - All rights reserved.